About خرید آپارتمان در آدالار استانبول

خرید آپارتمان در آدالار استانبول

محلۀ آدالار استانبول در کنار دریا واقع شده‌ و از جزایر زیبایی برخوردار است. به همین سبب زمینۀ مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های سودآور و آینده‌دار فراهم کرده‌است. به نحوی که بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی و خارجی خرید ملک در محله آدالار استانبول را به سایر محله‌ها و موقعیت‌های این شهر ترجیح می‌دهند، بنابراین شما نیز به این مورد توجۀ ویژه داشته باشید و متناسب با توان مالی، اقدام به خرید ملک در این محله کنید. مطمئن باشید که این سطح از سرمایه‌گذاری صد درصد تضمین‌شده‌ است و پس از مدت زمان کوتاه سود قابل توجهی عاید شما خواهد شد .

۷ درصدی قیمت بودند. قیمت هر مترمربع آپارتمان در این منطقه، از ۱۱ هزار و ۲۴۴ لیر در سال ۲۰۲۰، به ۱۸ هزار و ۵۱۷ لیر در ماه اکتبر سال (۲۰۲۱) رسیده است.

تور داخلی تور ها - تور کیش - تور قشم - تور مشهد - تور شیراز

این اسامی در زبان ترکی و بین مردم استانبول بدین صورت است: آنادولو یاکاسی (بخش آسیایی) و آوروپا یاکاسی (بخش اروپایی).

قیمت آپارتمان در استانبول به عوامل زیادی مثل منطقه، امکانات، سن ساختمان، نوع آپارتمان و .

اگر به دنبال شهرکی لوکس و لاکچری با تمام امکانات رفاهی در منطقه مارتال می باشد که تمام امکانات رفاهی در سطحی بالا و لاکچری نیز در آن قرار گرفته باشد رزیدانس

برای کسانی که می خواهند ملکی برای مقاصد سرمایه گذاری بخرند، مناطق و محله های بشیکتاش، آرناووتکوی، باشاک شهیر، باهچلی اولر و کوچوک چکمچه توجه سرمایه گذاران را در نگاه اول جلب می کنند .

برای خرید آپارتمان در استانبول باید چقدر بودجه داشته باشیم؟

این بازار که به بازار مصری ها نیز موسوم است یکی از بازارهای رنگارنگ و دیدنی استانبول است که دارای جاذبه های دیدنی و تماشایی زیاد نه تنها از نظر قدمت بلکه از لحاظ رنگ شکل فروشگاهها و محصولات ارائه شده در آن است که به عنوان دومین بازار مهم استانبول بعد از بازار یزرگ است.

.. است باید خانه خود را در نزدیکی محل کار، دانشگاه، مدرسه و ... خریداری کنید.

بهترین منطقه برای خرید آپارتمان در قسمت اروپایی استانبول

قیمت هر متر مربع خانه در محله اسنلر با ۲ درصد کاهش ۲ هزار ۶۸۳ لیر شده است. همچنین قیمت خانه در محله فاتح با ۲ درصد کاهش به متری ۴ هزار لیر و در محله کادیکوی با ۱ درصد کاهش به متری ۷ هزار ۹۴۱ لیر رسیده است.

یکی از مناطقی که هنگام صحبت درباره آپارتمانهای فروشی در استانبول به ذهن خطور می کند ، کادیکوی است. این منطقه در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد. منطقه کادیکوی در دریای مرمره قرار گرفته است و یکی از مناطق قدیمی استانبول محسوب می شود.

اگر به دنبال رزیدانسی خوب و ساکت و آرام در منطقه کارتال استانبول می باشید بدون شک این مجموعه خوب مسکونی از بهترین گزینه های شما می باشد که همواره در

تور ترکیه - تور استانبول - تور آنتالیا - تور ارمنستان - تور گرجستان - تور تایلند - تور مالزی - تور دبی

https://evimistanbul.ir/product/lotus-nisantasi/

جزایر آدالار که با نام جزایر پرنس هم شناخته می شوند مجموعه ای از ۹ جزیره کوچک اند که در فاصله ۲۰ کیلومتری از مرکز استانبول و در دریای مرمره قرار گرفته اند. نام تعدادی از این 9 جزیره عبارت است از:

بیوک‌آدا (بزرگترین جزیره)، هیبلیدا، کینالیدا و بورگازادا که در این میان بیوک‌آدا از محبوبیت بسیاری نزد گردشگران به خصوص ایرانی ها برخوردار است. باید بدانید به غیر از این 4 جزیره، باقی جزایر بازدید عمومی ندارند.

وقتی پا به هر یک از 4 جزایر زیبای آدالار بگذارید، هیچ اثری از ماشین ها و موتورها نخواهید دید، انگار که به صدها سال پیش باز گشته اید. کالسکه های اسب به استقبال شما خواهند آمد و یا اگر بخواهید می توانید از دوچرخه ها برای گردش در جزیره استفاده کنید. به درون جزیره که بروید، خانه ها و کلبه های قدیمی را خواهید دید و درخت های کهنسال و وحشی شما را به وجد می آورند. شنا، دوچرخه سواری، گردش در جزایر، قیمت خانه در آدالار بازدید از اماکن تاریخی جزیره ها، تماشای کنسرت های محلی و طبیعت گردی از جمله تفریحات این جزایر است.

برای دسترسی به جزایر آدالار، به یکی از اسکله های بشیکتاش، امینونو و بوستانجی بروید و سوار کشتی های آدالار شوید.

خوب است بدانید چندین هتل در دو جزیره بیوکادا و هیبلیدا وجود دارد که البته اگر می خواهید در جزیره اقامت داشته باشید، حتما از قبل باید جا رزرو کنید.

یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد بازدید از جزیره آدالار استانبول وجود دارد بهترین زمان بازدید از این جزیره می باشد که در این خصوص می توان گفت، شرایط آب و هوایی سهم بسیار زیادی را در بازدید از جزیره آدالار استانبول خواهد داشت به طوری که شرایط اقلیمی در فصل های بهار و تابستان بسیار مساعد و معتدل می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند در بهترین شرایط از این جزایر بازدید داشته باشند. فصل پاییز و زمستان نیز بارش برف و باران و نامساعد بودن شرایط جوی بازدید راحت گردشگران از جزیره آدالار استانبول را کمی مشکل تر و سخت تر کرده است به همین جهت بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای بازدید در فصل تابستان نشان می دهند. البته زمان اوقات فراغت گردشگران نیز سهم زیادی را در زمان بازدید این جزیره خواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *